تبلیغات
✘⑂رُسـ ــ ــ ــوبــ ــ ــ ✘⑂ - 22:هردمـ از اینـ بآغ بریـ میـ رسد!

✘⑂رُسـ ــ ــ ــوبــ ــ ــ ✘⑂

اگه خاموشم و خسته،اگه از تو دور دورم ... تکیه کن به من غریبه،من یه کوه پر غرورم!...

بهتان که گفته بودم!نگفته بودم؟!دنیآ عجیبـ استـ و غریبـ !و البته پر از سورپرآیز!
می دانید؟موقع انتخاب رشته دروغ نمی گوییم اگر بگوییم فقط انتخاب های شماره ی 11،10،9،2،1 و 13 را می دیدیم!اصلا نمی دانستیم شماره ی 7 ی هم وجود دارد!
می دانید چرا؟چون همانهایی بودند که می خواستیم!کاملا مطمئن بودیم یکی از همینها را قبول میشویم!اصلا نمی دانستیم ... را هم انتخاب کرده ایم!!!!تصور کنید وقتی در آن کادر مستطیلی ِ وسطِ صفحه مهندسی برق دانشگاه ... را دیدیم چقدر دهانمان باز شد!چانه مان تقریبا به موکت می رسید!با احتساب ارتفاع صندلی و پشت سیخ شده مان... دیگر خودتان حسابش کنید!
از هر زاویه ای که نگاهش کنید سورپرایز است!یعنی ما فکر می کردیم یا مکانیک قبول می شویم یا مهندسی شیمی!ولی برق؟؟؟!!...اوه اصلا فکرش را هم نمی کردیم!خب طبیعی است!انسان چیزی را می بیند که دوست دارد ببیند!و ما برق را ندیدیم ...نه که عاشق مکانیک و شیمی باشیم ها!نه!در واقع تنها چیزی که در انتخاب رشته ی ما دخیل نبود همین مسئله ی علاقه بود!یعنی علاقه ی اصلی ما طراحی لباس است!نام عامش می شود همان خیاطی!اصلا مرسی شباهت!
خب چه می شود کرد؟اینکه چه شد رشته مان از خیاطی شد ریاضی خود داستان مفصلی دارد که حس تعریفش نیست!پس بی خیالش شوید لدفا!
اما چه داشتیم می گفتیم؟!اهان!برق! ...
آری موضوع علاقه نیست.موضوع این است که برق همیشه برایمان نامفهوم بوده و هست!از آن یک فصل حرفه و فن بگیرید تا چند فصل فیزیک 3 و آنهای دیگر!اصلا برای همین بود که برای کنکور هم نخواندیمشان!مسئله سختی نبود!مسئله این بود که ما نمی فهمیدیم اینها چه می گویند و چه می خواهند و این دو گرچه اغلب با همند و یک نتیجه دارند ولی متفاوتند!خیلی هم متفاوتند!اصلا شدید متفاوتند!
خلاصه ...
حالا ماییم و چهار سال سروکله زدن با مفهومی که هیچ وقت نفهمیدیمش!
چالش جالب انگیزیست!ناعادلانه است ولی جالب انگیز!این چالش را دوست داریم!دیوانگیست ولی ما که هیچ وقت ادعای عاقلیت نکردیم!کردیم؟!
واو ... چهارسال در ...!
بدانید که ... شهر رویاهای ماست!شهری در دل طبیعت!نه خیلی بزرگ که آدم داخلش گم شود نه خیلی کوچک که راحت پیدا شود!پر از تاریخ و برف!گفته ایم که عاشق برفیم؟!فکر نکنیم ولی اشکالی ندارد ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است:ما عاشق برفیم!همیشه برف را به باران و سرما را به گرما ترجیح می دهیم...خب البته که سخت هم هست ولی ...


+دوست داشتیم ... را ...بنویسیم!نه که بخواهیم شما ندانید؛دوست نداشتیم شما بدانید!البته قبلا فاشش نموده ایم!اگر گل فضولیتان خیلی شکفته بگردید و پیدایش کنید!

+می خواستیم برویم مانتو بخریم ولی اینطوری که بویش درآمده باید به فکر خرید پالتو باشیم!!!!!!!!!!!!!

+به جان خودمان که می خواهیم دنیایمان نباشد این دقیقا خودِ خودِ ماییم:==>[کلیک]
حالا شاید یک فرق های کوچکی باشد ولی شباهتش خیلیست!خیلی...

نوشته شده در پنجشنبه 21 شهریور 1392 ساعت 05:56 ب.ظ توسط ✘⑂ یـﮧ سفیـבِ פֿط פֿط ے ⑂✘ نظر تو | |


قالب پرشین بلاگ - آژانس مسافرتی - آریس باکس | قالب وبلاگ - اخبار روز - آگهی رایگان - گویا آی تی - تک تمپ - اخبار روز - گرافیک - وبلاگ